Maya s kočkou
024

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Maya s kočkou, nedatováno

later gelatin silver print | 20,5 x 20 cm | sign. vzadu Hammid

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč