Count Basie
037

Miroslav Jodas (1932 - 2013)

Count Basie, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,5 x 25,7 cm | sign. M. Jodas, vzadu opatřeno štítkem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč