Struktury
040

Miloš Koreček (1906 - 1989)

Struktury, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,8 x 18 cm | sign. vzadu Miloš Koreček, opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč