060

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,3 x 58,5 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč