065

Vilém Reichmann (1908 - 1991)

Bez názvu, nedatováno

offset print | 18,5 x 13,9 cm | sign. Vilém Reichmann

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 470 Kč