Makovice
068

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Makovice, nedatováno

later gelatin silver print, poškozeno | 30,5 x 30 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč