Voda
080

Ladislav Sitenský (1919 - 2009)

Voda, nedatováno

vintage gelatin silver print | 43,5 x 50 cm | sign. Sitenský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč