Akt
081

Milan Šára (1937 - 2010)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,2 x 26,8 cm | sign. vzadu Milan Šára, na rubu opatřeno autorskou samolepkou

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč