Pel lítá 23
085

Miloslav Stibor (1927 - 2011)

Pel lítá 23, 1989

vintage gelatin silver print | 49 x 59 cm | sign. Stibor 89 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 400 Kč