Žena v modrém
410

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Žena v modrém, 1940 – 1980

akvarel na papíře | 45 × 32,5 cm | nesign.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč