Akt ve výklenku
581

František Dostál (1938)

Akt ve výklenku, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,8 × 16,7 cm | sign. vzadu František Dostál

František Dostál, Fotořečiště č. 8, str. 3, vl. náklad, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč