Uvnitř lesa
589

Petr Helbich (1929)

Uvnitř lesa, nedatováno

vintage gelatin silver print | 11,8 × 8,8 cm | sign. vzadu Petr Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč