Cínař
624

Leoš Nebor (1930 – 1992)

Cínař, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29,7 × 23,2 cm | sign. vzadu Nebor

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč