Akt v zrní
639

Josef Louda (1947)

Akt v zrní, nedatováno

vintage gelatin silver print | 46 × 29,6 cm | sign. vzadu Josef Louda

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč