Tanečnice
661

Vasil Stanko (1962)

Tanečnice, nedatováno

vintage gelatin silver print | 21,5 × 20,8 cm | sign. vzadu Stanko Vasil

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč