Atrakce
667

František Dostál (1938)

Atrakce, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17 × 23,3 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč