Vila
672

Petr Helbich (1929)

Vila, nedatováno

vintage gelatin silver print | 21 × 30 cm | sign. vzadu Petr Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč