Maya
007

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Maya, nedatováno

later gelatin silver print | 20,5 x 21 cm | sign. vzadu Alexander Hammid, opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč