Stín
017

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Stín, nedatováno

later gelatin silver print | 29,3 x 20 cm | sign. vzadu L. E. Berka, vzadu opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč