Horizont
058

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Horizont, nedatováno

vintage gelatin silver print | 28,5 x 60 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 Kč