Krajina
060

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Krajina, nedatováno

vintage gelatin silver print | 31,5 x 61 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč