Sestry
069

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Sestry, nedatováno

vintage gelatin silver print | 50 x 46 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 750 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč