Maska
071

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Maska, nedatováno

vintage gelatin silver print | 56 x 43,5 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 750 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč