Oko Malostranské
075

Milan Cais (1974)

Oko Malostranské, nedatováno

vintage gelatin silver print | 40 x 48 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč