Hlavy na prodej
080

František Dostál (1938 - 2022)

Hlavy na prodej, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17 x 23 cm | sign. vzadu František Dostál, opatřeno razítky z výstav, razítko Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč