Zábradlí
083

Karel Fink (1953)

Zábradlí, nedatováno

digital print | 36 x 25,5 cm cm | sign. K. Fink

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč