Houpačka
117

Rudolf Morgernstern

Houpačka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 21 x 17,7 cm | značeno vzadu Rudolf Morgenstern, opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 390 Kč