Akt
118

Autor nezařazen

Akt, nedatováno

later gelatin silver print | 23 x 17 cm | signováno vzadu, opatřeno popisem a razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč