Lesní interiér
119

Rudolf Paďouk (1876 - 1957)

Lesní interiér, nedatováno

vintage gelatin silver print | 38,5 x 25,5 cm | sign. vzadu Rudolf Paďouk

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč