Paměť vody
545

Jiří Bartoš (1936)

Paměť vody, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26 × 17,2 cm | sign. vzadu Jiří Bartoš

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč