SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
vintage gelatin silver print, adjustováno na výstavním kartonu | 57,6 × 46,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
vintage gelatin silver print, bromografie | 21 × 29,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 52 000 Kč
vintage gelatin silver print | 21 × 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč
posthumous gelatin silver print | 23 × 17,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
vintage gelatin silver print | 22,6 × 18,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
vintage gelatin silver print | 39,2 × 28,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
vintage gelatin silver print | 39,8 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 54 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17 × 12,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, tužka na kartonu | 18 × 11,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
vintage gelatin silver print | 33,2 × 21,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
vintage gelatin silver print | 30,5 × 18,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
794vintage gelatin silver print | 24 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17 × 23,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
vintage gelatin silver print | 48,9 × 42,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
vintage gelatin silver print | 27 × 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč