Krajina
579

Karel Koutský (1965)

Krajina, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18 × 26,4 cm | sign. vzadu Karel Koutský, 1/1

Karel Koutský, Světlo kreslí, str. 108, Fotorenesance, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč