Tajemný box
527

Jiří Horák (1940)

Tajemný box, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,9 × 26,6 cm | sign. vzadu Jiří Horák

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč