Struktury
534

Alois Nožička (1934)

Struktury, 1959

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 23,8 × 17,8 cm | sign. vzadu Nožička 1959

Alois Nožička, Komplementární svědectví, str. 141, Kant, Praha, 2003

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč