Plynová lampa
542

Zdeněk Teichman

Plynová lampa, nedatováno

vintage gelatin silver print | 21,8 × 13,2 cm | sign. vzadu Teichman Zdeněk

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč