Krajkovaná žena
554

Josef Ehm (1909 – 1989)

Krajkovaná žena, nedatováno

later gelatin silver print | 24,3 × 17,3 cm | sign. vzadu Ehm

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč