Mýtina v březovém háji
611

Josef Sudek (1896 – 1976)

Mýtina v březovém háji, 1918 – 1922

vintage gelatin silver print | 21,7 × 27,3 cm | sign. Sudek

Revue Art 1/17, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2017

PROVENIENCE
Nabízenou fotografii získal na počátku 70. let akademický sochař Bohumír Koubek přímo z ateliéru Josefa Sudka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč