Zeď
640

Miroslav Hák (
1911 – 1978)

Zeď, 1943

vintage gelatin silver print | 28,5 × 39 cm | sign. M. Hák 43

Revue Art 1/17, str. 75, Prague Auctions, Praha, 2017

PROVENIENCE
Otcem současného majitele získáno přímo z ateliéru Miroslava Háka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč