neděle 14. prosince 2025
9.12. - 14.12. 2025
olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, sololit | 70 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej, papír, poškozeno | 45 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 74 x 96 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 84 x 64 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 72 x 60,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 90 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč
olej, plátno | 75 x 92 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
olej, plátno | 75 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
PRODÁNO ZA: 30 000 Kč
olej, plátno, písek | 55 x 76 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
pastel, papír | 59 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 5 000 Kč
olej, sololit | 54 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
PRODÁNO ZA: 35 000 Kč
olej, plátno | 70 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
PRODÁNO ZA: 20 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 68 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 38 x 61,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 45 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej, plátno | 62,5 x 54,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 70 x 45,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 66 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 55 x 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej, karton | 50 x 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
olej, plátno | 45 x 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
akvarel, pastel, papír | 27 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
PRODÁNO ZA: 3 000 Kč
olej, plátno | 74 x 92 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč
olej, plátno | 43,5 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 55 x 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
PRODÁNO ZA: 30 000 Kč
olej, karton | 31 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 45,5 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, karton | 43 x 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
PRODÁNO ZA: 8 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 46 x 37,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
pastel, papír | 43 x 59 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 5 000 Kč
olej, karton, oboustranné | 65,7 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
PRODÁNO ZA: 6 000 Kč
olej, plátno | 38,5 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
olej, karton, poškozeno | 28,5 x 26,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej, plátno, poškozeno | 38,5 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
olej, plátno | 45 x 51,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 5 000 Kč
olej, plátno, oboustranné, restaurováno | 58 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, plátno, poškozeno | 19 x 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej, plátno, mírně poškozeno | 37,7 x 47 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
olej, plátno | 34,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, karton, adjustováno na kartonu, restaurováno | 21 x 38,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
018
019
020
021
022
023
024
025
026
027
028
029
030
031
032
033
034
035
036
037
038
039
040
041
042