• Přihlášení
  • Registrace
  • Newsletter
  • English
  • Akce
    • Kalendář
    • Minulé aukce
  • Přímý prodej
    • Přímý prodej
    • Knihy & Katalogy
    • Jak nakoupit
    • Jak prodávat
  • Kontakt
  • Galerie Nová síň
  • Akce
    • Kalendář
    • Minulé aukce
  • Přímý prodej
    • Přímý prodej
    • Knihy & Katalogy
    • Jak nakoupit
    • Jak prodávat
  • Kontakt
  • Přihlášení
  • Registrace
  • Newsletter
  • English

CONDITION REPORT

ZPRÁVA O STAVU DÍLA

captcha  Opište kód z obrázku:

Dotaz na cenu

ZPRÁVA O STAVU DÍLA

captcha  Opište kód z obrázku:

VIKTOR FREŠO / SELFICATED

POZVÁNKA NA VERNISÁŽ
středa 7. ledna 2026 od 18 h
kurátor Niki Bernath  / VUNU
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!

KATALOG
  • KATALOG V PDF
  • Dražební vyhláška
  • VÝSLEDKY AUKCE V PDF

neděle 14. prosince 2025

9.12. - 14.12. 2025

FRANTIŠEK VOBECKÝ POZŮSTALOST II.

Akt 001

František Vobecký

Akt, 1925

olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč

Akt 015

František Vobecký

Akt, kolem roku 1925

olej, plátno, restaurováno | 68 x 44 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč

Kytice v bílém džbánu 020

František Vobecký

Kytice v bílém džbánu, nedatováno

olej, plátno | 66 x 50 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

Nastavení limitu položky číslo

Zadávaný limit byl upraven dle dražební vyhlášky!

VYVOLÁVACÍ CENA:
Kč

Zadaný limit je závazný!

  • Kontakt

Akce

  • Kalendář
  • Minulé aukce

Přímý prodej

  • Přímý prodej
  • Knihy & Katalogy
  • Jak nakoupit
  • Jak prodávat