neděle 14. prosince 2025
9.12. - 14.12. 2025
olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
olej, plátno, restaurováno | 68 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč
olej, plátno | 66 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
001
015
020