olej na desce | 47 x 28 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1960 | rámováno
Revue Art 4/2017, str. 69, Prague Auctions, Praha, 2017
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč
neděle 29. března 2020
od 15.00 hodin
24.3. - 29.3. 2020