Rozdělené elementy, dvě dimenze
036

Jan Kubíček (1927 - 2013)

Rozdělené elementy, dvě dimenze, 1988 - 07

serigrafie | 49 x 24 cm | sign. Jan Kubíček 1988/2007 | 20/23 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč

neděle 29. března 2020
od 15.00 hodin

24.3. - 29.3. 2020

JAN KUBÍČEK SBÍRKA