K. Lamač
004

František Drtikol (1883 - 1961)

K. Lamač, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,6 x 16,7 cm | značeno Drtikol Prague Bromografia Poděbrady

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

JIRI SVESTKA GALLERY