Socha III.
005

Josef Sudek (1896 - 1976)

Socha III., nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,8 x 17 cm | sign. vzadu Sudek

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

JIRI SVESTKA GALLERY