009

Jiří Franta David Böhm (1978, 1982)

Bez názvu, nedatováno

kombinovaná technika na papíře | 65 x 50 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč

JIRI SVESTKA GALLERY