The Cuttex Song
040

Ger van Elk (1941 - 2014)

The Cuttex Song, 1993

fotolitografie | 65 x 68 cm | sign. GVE 93 | 7/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

JIRI SVESTKA GALLERY