<x
Florian
021

Otto Coester (1902)

Florian, nedatováno

suchá jehla | 12,8 x 7,1 cm | sign. Coester

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 400 Kč