V krajině
022

Josef Istler (1919 - 2000)

V krajině, nedatováno

lept | 35,2 x 23,6 cm | sign. Istler | 2/25

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

neděle 15. února 2026

2. 2. - 6. 2. 2026

JOSEF ISTLER SBÍRKA