Tvar
197

Josef Istler (1919 - 2000)

Tvar, 1944

litografie | 20 x 20,2 cm | sign. Istler 1944

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

neděle 15. února 2026

2. 2. - 6. 2. 2026

JOSEF ISTLER SBÍRKA