Surrealistická kompozice
201

Josef Istler (1919 - 2000)

Surrealistická kompozice, 1979

litografie | 24,5 x 32,1 cm | sign. Istler 79 | 19/74 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

neděle 15. února 2026

2. 2. - 6. 2. 2026

JOSEF ISTLER SBÍRKA